Author: linda

0

HOROSKOPI DITOR, E MËRKURË 19 SHKURT 2020

Dashi Dite e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do kaloni çaste te mrekullueshme me atë qe dashuroni dhe do mendoni sesi ta bëni edhe te ardhmen po kaq te...

0

Pas Norës dhe Robertit, ndahen Tuna dhe Patrisi?

Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, rradhën e ka Tuna dhe Patrisi. Vetëm një javë pasi Robert Berisha deklaroi divorcin nga partnerja e tij prej 14 vitesh, Nora Istrefi, nisi të qarkullojë lajmi se edhe çifti tjetër brenda familjes janë ndarë....