Loading...

Kaq bukur po duket Edona e cila ka dalë sot me shoqet e ngushta, ato janë të njohura për të gjithë

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me Gilin dhe Lulen.

E me dy këngëtaret duket se Edona ka një shoqëri shumë të mirë./ORAinfo/

Loading...

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *