Loading...

MOTI E SHTUNË, 20 KORRIK 2019

E Shtunë 20 Korrik  2019

E Shtunë dt 20 Korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime përgajtë  bregdetit, ndërsa në relievet malore do të jetë me vranësira dhe rreshej shiu të izoluara. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,3–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rritje në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   16/30°C

Zonat e  ulëta   18/35°C

Zonat  bregdetare  19/32°C

Loading...

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *