Loading...

E pa besueshme sa fëmijet e vegjël i paska Miranda Hashanit

Këngëtarja Miranda Hashani për shumë vite e ka “ushqyer” publikun me këngë të bukura e me vlerë, shkruan “Kosovarja”.

Një herë e një kohë, këngëtarja shkupjane ishte absolutisht ndër më të dëgjuarat e më të pëlqyerat në Kosovë.

Miranda përherë është shquar edhe për stilin e saj të veçantë, ku është përpjekur fortë që të mbetet zonjë elegante dhe pa teprime, si në skenë ashtu edhe jashtë saj, shkruan “Kosovarja”.

Loading...

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *