Loading...

Rita Ora shkëlqen në koncertin e mbajtur në Doncaster

Këngëtarja u detyrua të anulojë një shfaqje në Islandë pak ditë më pare për shkak të një infeksioni në gjoks, por tani ajo duket se e ka rimarrë veten.

Rita Ora u siguri të gjithë të pranishmëve në Doncaster një performancë të bukur.

Këngëtarja 28 vjeçare dukej për mrekulli me një veshje ‘Catsuit’ blu, e zbukuruar me pupla argjenti që i shkonte shumë.

Krijuesja e hitit ‘Anywhere’ u bashkua me grupin e saj për të bërë një performance të zjarrtë.Bukuria dhe shkëlqimi i saj nuk mbeti pa u vënë re as kësaj radhe

Loading...

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *