Loading...

Video e Tolgahan me vogëlushin në krahë do ua rrëmbejë zemrën

Tolgahan Sayisman ka publikuar një video të ëmbël.

Tolgahan Sayisman ka ndarë me ndjekësit një video, përmes së cilës tregoi se po e shijon në maksimum atësinë.

Aktori po e mbante djalin, Efehan në krahë, teksa po freskohej në një kënd të kopshtit të shtëpisë së tij, e në sfond po e shoqëronte një muzikë.

Për ndryshe, vogëlushi Efehan është fëmija i parë i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman.

Loading...

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *