Loading...

Gili humb 27 kilogram nuk mund ta besoni si duket

Është përfolur gjithmonë për anët pozitive që ka, mirëpo Gili ka goditur me humbjen e kilogramëve e cila po vazhdon të jetë temë kyqë në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ka zbuluar se ka humbur deri në 27 kilogramë me një dietë e cila i ka funksionuar shumë mirë.

Ajo po vazhdon të bëjë konkurrencë me vajzat e reja, e cila në çdo paraqitje po bën ndryshime të shumta me look-un, e që po duket çdo herë e më e bukur.

E së fundi, këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar ka festuar edhe 35-vjetorin e maturës dhe për këtë natë ajo është rregulluar duke u dukur shumë elegante.

Më së miri, binduni me këtë video të saj.

Loading...

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *