Almeda dhe Tolgahan janë gati për festat e fundvitit

Almeda ka dekoruar shtëpinë për fundvit.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë ndër çiftet më të komentuara në showbiz.

Së fundi, dyshja festuan përvjetorin e pestë të lidhjes, ndërsa ka pak muaj që u bënë prindër për herë të parë.

artikulli vazhdon më poshtë

Përmes një fotografie, Almeda ka treguar se si ajo dhe Tolgahan e kanë dekoruar shtëpinë me rastin e festave të fundvitit.

Këndi i shtëpisë që ata e dekoruan dukej për mrekulli.


Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *