Pasqyra Ditore Blog

Loading...
0

Ky bukurosh është i dashuri i “Zejnepit”

Ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive. Aktorja e njohur turke, Hazal Filiz Küçükköse, e njohur me rolin e “Zejnepit” te seriali “Kara Sevda”, vitin e kaluar i ka dhënë fund...

0

Ky është burri i “Serapit” në jetën reale

”Serapi” ka një jetë të lumtur. Njëra ndër aktoret më të dashura dhe më të pëlqyera të serialit “Mos ma lësho dorën” është padyshim aktorja Ebru Aykaç, e njohur me rolin e saj si...

0

Ju mpihen duart dhe këmbët, kjo është arsyeja

Shpesh ndiejmë mpirje ose ndjesi shpimi gjilpërash në duar dhe këmbë kur marrim një qëndrim të pakëndshëm. Ky është një fenomen sepse rrjedhja normale e gjakut është pjesërisht e penguar. Por shkaqet që e...

0

Çfarë ka të bëjë me humbjen e dëgjimit

Dëmtimi i trurit ndodh para se të vini re edhe ndryshimin që lidhet me humbjen e dëgjimit, sugjeron një studim i fundit. Dëshmi të rëndësishme në vitet e fundit sugjerojnë një lidhje të qartë...

0

HOROSKOPI DITOR, E MËRKURË 20 NËNTOR 2019

DashiVenusi do të jetë në anën tuaj dhe pas një sërë vështirësish që keni kaluar, më në fund dashuria do të jetë e përmirësuar. Pavarësisht ndikimit të kundërt të Saturnit, shumë shpejtë projektet tuaja...