Pasqyra Ditore Kryefaqja

Horoskopi Ditor, e Shtunë 18 Prill 2020

Dashi Dite edhe me mosmarrëveshje, por edhe me pasion te zjarrte kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocione pa fund. Beqaret do realizojnë takime vërtet interesante te cilat mund t’ua shndërrojnë jetën...

A po ndihet Meda i lumtur në karantinë me gruan?

Këngëtari i njohur Mehdin Përgjeqaj apo ndryshe në publik i njohur si ‘Meda’ ka vite që është prezent në skenën muzikore. Me të dalë në skenë erdhi me një stil të ndryshëm të muzikës,...

Shikoni çfarë thotë Blero për Afronën

Këngëtari i njohur Blero dhe bashkëshortja e tij Afrona këtë kohë të izolimit po e kalojnë në distancë pasi që Blero ndodhet në Prishtinë, kurse Afrona në Zvicër. Mallin për njëri-tjetrin, çifit po e...

A jeni gati, agjermi i Ramazanit nis këtë ditë

Ramazani fillon javën e ardhshme. Sipas kalendarit mysliman, muaji i Ramazanit fillon më 24 prill (të premten e ardhshme) dhe dita e parë e Fiter Bajramit është me 24 maj. Sipas fesë islame, agjërimi...