Gëzim në shtëpinë e Ardit Gjebresë/ Moderatori ndan imazhet emocionuese: Ja cfarë festohet

Nfamiljen e moderatorit dhe producentit të njohur shqiptar, Ardit Gjebreas, sot ka festë.Djali i tij i madh, Joni, feston ditëlindjen.

Megjithëse s’kanë mundur të jenë dot të gjithë bashkë, ata janë lidhur me një videocall.

Gjebrea ndau në llogarinë e tij në Instagram foton e familjes së bashkuar nga ekrani i telefonit, teksa i uron të birit ditëlindjen:

“Gëzuar ditëlindjen Jon Gjebrea! E be kuar qoftë çdo ditë e jetës tënde”- shkruan ai.

Pavarësisht faktit që janë të nd arë fizikisht, buzëqeshjet mes tyre nuk kanë munguar

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *