Gozhda del me gozhdë/ Andi ja drodhi me një këngëtaren e njohur; Jasmina gjen të dashur të ri: Ky u ashtu që në fillim…

Pas daljes nga “Përputhen”, Andi dhe Jasmina i dhanë fund njohjes. Sipas ish-konkurrentes, Andi kishte kohë që nuk ishte më i njëjti për shkak të famës dhe vëmendjes.

Së fundmi, Jasmina i ka prezantuar ndjekësit me “të dashurin” e saj të ri. Ajo ka publikuar në Instastory një video pranë një qenushi, duke u shprehur: “Përshëndetje, dua t’iu tregoj të dashurin tim të ri. Ky është Toto”.

Në një video tjetër, ku qenushi shfaqet duke u larguar, ajo ka shkruar “Marrëdhënie e vështirë me këtë. U tr emb pa nisur akoma”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *