Jetë o jetë/ Tea harron Beartin dhe bën qejf në Dubai: Dalin fotot, s’paska lënë gjë pa bërë

Prej disa ditësh, Tea Trifoni, ndodhet me pushime në vendin luksoz, Dubai. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk ka nguruar që të ndajë me 482 mijë ndjekësit në “Instagram” foto e video të ndryshme.

Madje nuk kanë munguar as pozat me bik ini, të cilat kanë marrë menjëherë vëmendjen e të gjithë fansave. Tashmë duket se Tea ka rënë në peshë dhe ka një trup për t’u patur zili.

Në pozat e postuara në “Instagram” ku shfaqet me bikini blu mjaft s*ksi, ajo pyet ndjekësit që të gjejnë fotoshopin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *