Sindi ik njëherë e mirë nga Përputhen/ Nuk lë gjë pa thënë: Do nxjerr videon: Të gjitha do t’i tregoj

Sindi Loci më në fund është larguar nga “Përputhen”. Lajmin ajo e bëri të ditur vetë, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ish garuesja shpjegoi se për këtë arsye ajo mungoi në studio, pasi falenderoi të gjithë fansat për mbështetjen.

Sindy ka shtuar se së shpejti do të bëjë një video shpjeguese në lidhje me largimin e saj.

“Unë mendoj se ju meritoni një shpjegim për mungesën time në studio. Po është e vërtetë. Unë nuk jam më pjesë e Per’puthen. Shumë shpejt do të dal me një video që shpjegon gjithçka … Deri atëherë, ju. Faleminderit për të gjithë mbështetje që më keni dhënë në këtë rrugëtim për sa kohë që është e vështirë. “Unë ju dua pafund dhe natyrisht një falënderim i veçantë shkon për shqiptarët e Kosovës dhe diasporës që kanë qenë gjithmonë mbështetja ime, edhe kur u gjyk ova më shumë” shkroi Sindi në postim.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *