64 vjeçarja e Perputhen, ndryshon pajme dhe na habiti të gjithve

Luljeta e Perputhen +40 mori vemendjen me pjesemarrjen ne emision.

Por nuk mjaftoi vetem kaq pasi ajo publikoi kengen S’ta jap ne bashkepunim me konkurrentet e tjere.

Se fundmi Luljeta ka publikuar ne Instagram nje foto me floket si ylber duke treguar keshtu pamjen e re.

Pavaresisht moshes ajo nuk e ka problem te tregoje veten e saj sic eshte.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *