Do na fiksojë më keq se Përputhen/ Ja kur pritet të fillojë Big Brother VIP

Pak dite me pare Kryefjala.com publikoi lajmin se Big Brother VIP i ishte ofruar ne moderim Arbana Osmanit, e cila ende nuk e kishte vendosur.

Me tej shkruan se Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj jane spikatur si dy konkurrentet e para.

Tashme Kryefjala.com ka zbuluar edhe nje detaj te ri per kete reality show, sipas burimeve thuhet qe Big Brother VIP do te filloje transmetimin ne fillim te muajit tetor 2021.

Tani te gjithe jemi sy e veshe nga shtepia me e famshme ne Shqiperi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *