Fëmijë me Sarën?! Atdheu shpreh hapur pëlqimin për këngëtaren shqiptare: Do doja të njihesha nga afër…

Atdheu dhe Sara kanë qenë dyshja më e komentuar në medie rozë, shkak kjo një fotografi e tyre sipas të cilës u tha se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Mirëpo, i ftuar së fundi në ‘Kafe Shqeto’ ai mohoi faktin se do të bëhet baba, derisa mohoi edhe lidhjen me Sarën duke u shprehur: Jemi duke u njohur, shkruan GazetaBlic.

Krahas kësaj, Atdheu foli edhe për këngëtaren shqiptare më të preferuar me të cilën do të donte të kishte një njohje një takim.

“Nuk guxoj të flas se po na shikon Sara, por do të doja një njohje me nga afër me Morena Tarakun”, u shpreh ai./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *