Loredana dhe Mozzik shfaqen gati të zhveshur pranë njëri tjetrit

Reperja e njohur shqiptare, Loredana, ka befasuar të gjithë ndjekësit me fotografinë e fundit.Ajo postoi një imazh ku shihet në krahët e reperit, Mozzik dhe dyshja shfaqen gjysmë të zhveshur.

Kjo fotografi me sa duket është pjesë e videoklipit ku shumë shpejt do të publikohet edhe bashkëpunimi i tyre.

Ndryshe, Loredana dhe Mozzik përmes imazheve të fundit kanë konfirmuar edhe ribashkimin e tyre.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *