Melisa poston foto në krahë të Andit, pa pikë grimi

Melisa dhe Andi tashmë janë çifti më i përfolur.

Të dy duket se po kalojnë shumë bukur me njëri tjetrin e që e tregojnë edhe përmes fotografive e videove që postojnë së bashku.

Një foto e Melisës e Andit përkrah njëri tjetrit është shpërndarë në rrjet.

Ajo që merrë më shumë vëmendjen është Melisa që duket mjaft bukur edhe pa pikë grimi./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *