Tea bën qejf në Dubai/ Bearti po heq të zitë e ullirit: Ja c’i ka ndodhur

Bearti dhe Tea vazhdojnë të jenë dy nga personazhet më të komentuar që dolën nga emisioni i dashurisë “Përputhen”. Ndarja e tyre pak kohë më parë pati shumë reagime e komente teksa tani të dy vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Tea po shijon pushimet në Dubai ndërsa Beartit duket se nuk po i ecën dhe aq mirë.

Së fundmi ai është ndaluar nga pol icia në Kosovë dhe është gjobitur me 200 euro.

“Po shumë po më dojnë po licia, vetëm këtë javë… kah t’më shohin m’nalin vec me m’fol”, shkruan Bearti me ironi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *