Edona Llalloshit i vdes …

Sot në familjen e Edona Llalloshit është ditë zie.

Edona përmes një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se ka ndërruar jetë babai i bashkëshortit të saj, pra vjehrri i këngëtares, shkruan “Kosovarja”.

\Ajo ka ndarë me publikun e gjerë një fotografi bashkë me të ndjerin tashmë dhe ka emocionuar me fjalët.

“Sot nderroi jetë një zotëri, një esnaf i vërtetë.
Babi i bashkeshortit tim, Gjyshi i Doa-s dhe i Nur-it, vjehrri im i dashur Nexhmedin Haxhifejzullahi .
Zoti pastë meshirë në shpirtin tënd të pastër e të bardhë 🙌 😔” ka shkruar Edona në mbishkrimin e fotografisë.

https://www.instagram.com/p/CPJFFzDnMqg/?utm_source=ig_embed&ig_rid=98276de7-c1f6-4daf-87ef-92b04d276f0b

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *