Habit Jasmina:Nuk më zë gjumi, pse duhej të më jepje kujtime kaq të bukura e të shkurtra

Jasmina Kadriu ish konkurrentje e emisionit Përputhen duket se është emocionuar duke kujtuar kohët në emision.

Ajo postoi një fotografi të saj që është realizuar gjatë emisionit ndërsa shkroi:

”Olsa Muhameti C’na bëre s’na zë gjumi e shikojm veten, pse duhej të më jepje kujtime kaq të bukura dhe të shkurtra”.

Sado që konkurrentet po dalin beqar nga emisioni të gjithë shprehen të lumtur, kjo ndoshta ngase fituan shumë famë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *