Ikën si çift nga ”Për’puthen”/ Por Ledjana dhe Mevlani janë ndarë, ai e degjeneron fare: Gjeni dikë që….

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga, dy ditë më parë u larguan nga Për’puthen dhe do të vazhdonin njohjen e tyre jashtë emisionit.

Ledjana tregoi ditën e djeshme se në fakt emisioni është regjistruar shumë ditë më parë dhe aktualisht ajo me Mevlanin nuk flasin sepse janë zënë.

Një status në rrjetet sociale nga Mevlani na bën të dyshojmë se marrëdhënia mes tyre ka marrë fund.

Në statusin e tij Mevlani shkruan:” Gjej dikë që të thotë: Të lutem prit. Dua që ti rregullojmë gjërat s’dua të ndahesh nga mua.. ❤️ Dhe jo dikë që thotë:Ok është zgjidhja jote. Bëj ç’të duash.. 😏”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *