Iku nga Përputhen duke qarë me të madhe/ Antonela e thotë me të madhe: Doja një mundësi të dytë me Mevlanin

Dje ishte dita e fundit për Antonelën në “Për’puthen” pasi ajo vendosi të largohej vetëm nga emisioni.

Ndër të tjera, ajo u shpreh se nuk duhet të kishte dhënë mundësi të dyta në jetë, dhe teksa u pyet nga Bora që nëse ajo do të kishte vetë një mundëesi të dytë, me kë do të donte ta kishte, Antonela u përlot.

Me lot në sy dhe shumë e emocionuar ajo pohoi se një mundësi të dytë do të donte ta kishte me Mevlanin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *