Elita e bukur edhe pa pikë grimi

Elita Rudi njihet si ndër moderatoret më të mira në skenën muzikore.

Ajo në çdo hap që bën është në vëmendje të mediave rozë.

Me postimet e ndryshme që bën Elita gjithmonë dallohet dhe është shembull për të tjerët.

Bukuroshja në fjalë së fundmi e ka ndarë një video edhe në llogarinë e saj në Instagram në të cilën shfaqet me dhe pa makijazh.

Edhe në këtë gjendje, Elita duket mahnitëse. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *