Nxorri foto me barkun e rrumbullakosur/ Sara habit me veprimin e fundit që ka bërë për Atdheun

Pasi u rikthye në Për’puthen për Antonelën, Atdheu habiti të gjithë duke dalë nga emisioni me Sarën si çift. I gjithë publiku mbeti i habitur dhe tashmë sytë janë të çifti.

Në rrjetet sociale, ish-konkurrentët po tregojnë vazhdimisht se janë bashkë dhe publikojnë foto krah njëri tjetrit.

Së fundmi u aludua se Sara mund të jetë shtatzënë pas një fotoje që ajo postoi, por Atdheu e mohoi këtë lajm, madje u shpreh se as nuk është në lidhje me Sarën, por thjesht po njihen.

U përfol se ishte shtatzënë, Sara habit me deklaratën. Nga ana tjetër duket se Sara është dashuruar shumë dhe po e vlerëson taman lidhjen me Atdheun pasi së fundmi postoi një fotografi të Atdheut ku shkruajti ”Kur ti buzëqesh, buzëqesh dhe unë”. Jo të gjithë bëjnë deklarata kaq të ëmbla.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *