Cfarë nuk i tha Lulit në takim/ Italiani Xhusepe tregon pse u nda me gruan: Ishte e bukur po s’kishte tru, ma drodhi kurse djalin tonë e…

Luljeta dhe konkurrenti nga Italia, Giuseppe zhvilluan takimin e tyre të parë jashtë studios së “Për’Puthen +40”.

Luljeta dhe konkurrenti nga Italia, Giuseppe zhvilluan takimin e tyre të parë jashtë studios së “Për’Puthen +40”, në liqenin e Artificial të Tiranës. Konkurrenti nga Italia i bëri si dhuratë një buqetë me lule Luljetës.

Biseda e tyre filloi me jetën private, ndërsa ai tregoi arsyen se përse u nda nga bashkëshortja me të cilën ka edhe një djalë. Giuseppe është shprehur se ai kaloi në depre sion pasi e donte shumë atë edhe pse ish-bashkëshortja e tradhtoi.

Luljeta: Pa më trego njëherë për ish-gruan, pse u ndave? Giuseppe: Ajo ishte e bukur, ka qenë Miss Sardenja por nuk kishte tru. Unë u ndava nga gruaja ime se ajo më tradhtoi. Mbaroi martesa dhe faji është 50% unë e ajo 50% se nuk ka vetëm një fajtor. Unë isha i dashuruar shumë kisha një djalë 3 vjeç e jam rritur pa çunin, ajo donte të dinte se çfarë bëja unë me çfarë merrem, ku shkoja.

Atë nuk e merr njeri se nuk e durojnë. Provova të martohesha, por unë e dija se si ishte një grua, unë doja që të kishte respekt për mua, duhen fakte dhe jo fjalë. Kur u ndava e përjetova keq rashë në depresion se e doja shumë. Luljeta: Llamba do ndizet, se ajo ndizet kur të duam ne.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *