Reagimi që bëri bujë: Babai mërzitet kur e kupton se është në pritje të një vajze

Reagimi i një babai në pritje ndaj gjinisë së foshnjës së tij, ka ‘trazuar’ internetin.

Matt ndau pamje nga festa për zbulimin e gjinisë në TikTok, video e cila u pa më shumë se 700 mijë herë.

Matt dhe më të dashurit e saj, janë qartë të ngazëllyer për të parë gjininë e foshnjës. Por, kur erdhi koha për të parë gjininë, partneri i saj nuk bëri një reagim të pritshëm.

Kur tullumbacja shpërtheu dhe doli ngjyrë rozë, tregoi që dyshja janë në pritje të një vajze të vogël. Por ndërsa pjesa tjetër e familjes shihet duke festuar lajmin emocionues, burri thjesht hedh tullumbacen në dysheme dhe murmurit diçka të padëgjueshme.

Një person shkroi: “Mos u shqetëso. As vajza jote nuk do të të dojë”.

“Vajza e tij do të zemërohet kur e sheh këtë kur është më e madhe. Cilido mendim i njëanshëm duhet të zhduket kur të keni fëmijë”, komentoi një person tjetër.

Një person i tretë u përgjigj: “Shpresoj që vajza e tij të mos e shohë këtë kur të jetë më e madhe. Ai është me fat që ka edhe fëmijë. Pyes veten se çfarë tha familja pasi ndaluan regjistrimin”.

Por të tjerët e kanë mbrojtur atë pasi thanë se nuk ka asgjë të keqe të kesh një gjini të preferuar.

Një person tha: “Të paktën ai është i sinqertë, çdo burrë dëshiron një djalë nëse tashmë ke një vajzë”.

Ndërsa dikush tjetër shkroi: “Vetëm se ai ishte i zhgënjyer nuk do të thotë që ai do ta dojë fëmijën më pak”, transmeton Klan Kosova.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *