Xhensila Myrtezaj tregon linjat e formësuara në veshje të shkurtër

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja ka kaluar një ditë vikendi me familjen e saj prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme.

Ajo u shfaq në rroba të cilat i theksonin tiparet trupore për të cilat punon në palestër mjaft shumë.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar atë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *