Capital T godet me dorë vajzën e vogël

Pak kohe me pare reperi Capital T ka qene i ftuar “Ne kurthin e Piter Pan”, ku sigurisht eshte pritur me pa durim nga femijet dhe nga fansat e ekranit.

Por tek sa ka hyre shume shpejt ne skene dhe ka vrapuar te takoje femijet, ka ndodhur nje aksident i sikletshem.

Ai ka rene me sh.pulle nje vajze, padashje.

Ky incident eshte kaluar me te qeshura edhe nga femijet, ndonse nuk i ka shpetuar syrit te publikut.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *