Fationi i “Për’puthen” përplaset keq me policin, dalin pamjet

Fation Kuqari është një nga ish konkurrentët e emisionit “Për’puthen” që merr shpesh vëmendjen e mediave për jetën e tij personale dhe private.

Pas përfundimit të programit televiziv Kuqari ka qenë mjaft aktive në platformat ‘online’ dhe në rrjete sociale.

Descriptl ka bërë me dije se ai është përfshirë në një debat të ashpër me punonjësit e policisë rrugore.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara, Fationi është përplasur me efektivët pasi ka kundërshtuar vendosjen e një gjobe për parkim të gabuar.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e Komunës së Parisit dhe britmat kanë të.rhequr vëmendjen e qytetarëve aty pranë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *