I vuri kapak muhabetit me Ana Kaurin/ Del foto e Rinianit duke u puthur me të dashurën sekrete

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Rinian Leka, ishte para disa ditësh i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku zbuloi se në jetën e tij ka hyrë një njeri i ri. Ai zbuloi se një vajzë i ka rr ëmbyer zemrën dhe se janë në fazën e dashurisë.

Ai tregoi se vajza në fjalë nuk ka l idhje me “Për’puthen”, sepse me të është njohur pas përfundimit të emisionit.

“Zemra ka rifilluar të rr ahë. Njohja ka ndodhur, tashmë them se jemi në fazën e dashurisë. Nuk ka lidhje me ‘Për’puthen’, as me shoëbiz-in. Kemi pasur një kontakt kur po lija programin”, rrëfeu ai.

Ndërkohë së fundmi në rrjet po qarkullojnë foto të Rinianit më të dashurën në aeroport. Çifti shihen duke u puthur dhe shumë të lumtur, ndërsa vajza brune është e panjohur për ekranin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *