Jasmina e thumbon publikisht Anën

Ana Kauri kishte postuar ditë më parë video ku tregontë se do i rregullojë dhëmbët.

Mirëpo është Jasmina ajo që i ka rregulluar dhëmbët dhe për këtë i bëri një thumb publikisht Anës, shkruan InfoKosova.

”Sot është një ditë shumë e bukur për ti kthyer story Ana Kaurit, tani unë rregullova dhëmbët po tu kur do ti mbarosh” thotë Jasmina në video duke etiketuar dhe Anën.

Ndryshe, thuajse të gjithë ish konkurrentët e Përputhen po bëjnë mjaft ndryshime tek vetja sa disa mezi njihen./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *