Kështu e ushqen nëna Almeden gjatë shtatzënisë

Modelja shqiptare Almeda Abazi është në pritje për tu bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe Tolga pas djalit tani po bëhën me një vajzë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja kohë pas kohë ndanë imazhe duke shfaqë edhe barkun e rrumbullakosur.

E pos kujdesit të saj personal edhe familjarët po dinë si ti japin kujdes e dashuri asaj gjatë kësaj periudhe të ëmbël.

Sot ajo ka ngrënë ushqim nga duart e nënës së saj, imazh të cilin edhe e ndau me ndjekësit e saj në instagram.

Shikojeni./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *