Publikohet fotoja që gëzoi shqiptarët/ Anxhela Peristeri dhe Gjoni shqiptar përqafohen në eurovision: Krenari na dhanë

Anxhela Peristeri dhe Gjon’s Tears janë dy shqiptarët të cilët do të performojnë kundër njëri-tjetrit në skenën e Eurovizion-it.

Gjon Muharremaj është shqiptari nga Kosova i cili këtë vit përfaqëson Zvicrën me këngën ‘Tout l’Univers’. Edhe pse në skenën e Eurovizion Gjon’s është një rival i këngëtares Anxhela Peristeri, ata e mbështesin njëri-tjetrin në prapaskenë teksa shihen të përqafuar në natën gjysëmfinale.

Sot është nata finale e ‘Eurovizion 2021’, ku pak çaste ndajnë nga fillimi I shfaqjes.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *