Atdheu lë pa fjalë Sarën, i bën surprizën emocionuese në sy të ish-konkurrentëve/ A po i ecën lidhja mirë?

Në festën e djeshme të “Për’puthen”, Atdheu ka surprizuar bukuroshen bionde para të gjithëve. Ai i ka dhuruar Sarës një buqetë shumë të madhe me trëndafila të kuq ku në fund shkruhej emri i saj. Ka qenë kjo e fundit ajo që ka ndarë një foto të dhuratës në InstaStory ku ka etiketuar dhe Atdheun. Pra duket se gjërat mes çiftit janë në rrugën e duhur!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *