E çuditshme, me këngën e Ledianës vallëzojnë Antonela e Mevlani

Siç e dinë të gjithë Mevlani i ka kushtuar këngë Ledianës gjatë emisionit Përputhen që është bërë hit.

Mirëpo mbrëmë në mbrëmjen që autorja e emisionit kishte bërë për të gjithë personat që kanë marrë pjesë në Përputhen shihen Antonela E Mevlani duke vallëzuar, shkruan InfoKosova.

Madje me po këngën e Ledianës.

Derisa Mevlani këndon këngën Antonela i shkon herë pas here dhe vallëzojnë bashkë./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *