Hajde-hajde! Këngëtares shqiptare i dalin pamjet me pullë të kuqe, ka lidhje treshe/ Bën s*ks me një burrë dhe grua

Rita Ora dhe Taika Waititi po përjetojnë prej disa muajsh një romancë dashurie. Megjithëse, këngëtarja shqiptare dhe regjisori nga Zelanda e Re nuk kanë konfirmuar ende asgjë, ata janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe për më tepër, është spekuluar se kanë nisur bashkëjetesën.

Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar disa fotografi të këngëtares me të dashurin dhe aktores Tessa Thompson, të cilët shihen në momente int ime.

Përsa i përket aktores, pak vite më parë ajo është shprehur se tërhiqet dhe nga meshkujt dhe nga femrat.

Thompson dhe Waititi janë aktualisht në Australi për të xhiruar “Thor: Love and Thunder”, pjesë e të cilit do të jenë dhe yje të tjerë si Chris Hemsworth, Christian Bale, Natalie Portman. Ndërkohë, Rita është e angazhuar me “The Voice”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *