“Kush dominon në krevat, ti apo Sara?”, Ledri Vula befason me përgjigjen e tij

Reperi i njohur Ledri Vula ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vetë”.

Robert Berisha nuk ia kurseu pyetjet pikante, të tilla si “Kush dominon në krevat, ti apo Sara?”.

“Po duket sikur po lavdërohem, veç deri në 30 sekonda unë jam”, u përgjigj reperi duke qeshur.

Kujtojmë se ai dhe Sara janë bërë prindër të një vajze, të cilës i kanë vendosur emrin Poem Blu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *