Mevlani harron Ledjanën dhe ‘hidhet’ në krahët e Antonelës/ Hajde hajde ç’bëhet

Ledjana, Antonela dhe Mevlani janë tre prej personazheve më të komentuar për trekëndëshin e dashurisë që formuan në Përputhen.

Antonela zgjodhi të dilte vetëm nga Përputhen, ndrësa Ledjana dhe Mevlani vendosën ta vazhdonin njohjen e tyre jashtë emisionit.

Por pas daljes nga programi, Mevlanin dhe Ledjanën nuk i kemi parë më bashkë dhe po përflitet se dyshja janë të ndarë.

Së fundi, ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është se ish konkurrentët kanë marrë pjesë në një festë ku Mevlani dhe Antonela shihen bashkë duke kërcyer dhe kënduar së bashku.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *