Sindi publikon fotografi pran pishinës, befason me pamje

Sindi u largua nga Përputhen, pa e gjetur dashurin e jetës.

Edhe pse largimi i saj nuk ishte i mirë për të, ajo vendosi të dal vet, shkruan InfoKosova.

Megjithatë Sindi vazhdon të jetë beqare.

Së fundmi ajo ka publikuar në foto pran një pishine luksoze në një nga hotelet e Shqipërisë dhe vëmendje mori pamja e saj e jashtëzakonshme, ku po dukej super në formë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *