Të gjithë e njohim si Ana Kauri, por ky është emri i saj i vërtet

Ish konkurrentja e Përputhën, Ana Kauri, vazhdon të marrë vëmendje në mediat rozë.

Janë format, bukuria dhe veshja e saj të cilën ë bënë të komentohet përherë, shkruan InfoKosova.

Pas daljes nga emisioni, Ana ka bërë disa ndërhyrje në fytyrën e saj, duke fryrë buzët, rregulluar dhëmbët dhe zvogëluar hundën.

Në përputhën Ana u njoh si Ana Kauri, por emri i saj i vërtetë qëndron ndryshe.
Ajo quhet Anilda Kauri./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *