U doli boja keq, Arjoni habit bashkë me të dashurën e tij: Kur do me u q* edhe në backstage…

Ish-konkurrenti i Përputhen, Arjon Luli ishte i ftuar në puntatën e djeshme ku u kujtuan disa nga momentet më të nxehta të tijat në emision.

Ish-konkurrenti i Përputhen, Arjon Luli ishte i ftuar në puntatën e djeshme ku u kujtuan disa nga momentet më të nxehta të tijat në emision.

Në prapaskenë ndodhej dhe e dashura e tij Serena, e cila duket se e shoqëron kudo partnerin.

Së fundi ka publikuar një foto tejet provokuese ku shfaqet krah partneres dhe krahas shkruan: “𝗞𝘂𝗿 𝗱𝗼 𝗺𝘂 𝗶𝗾 𝗲𝗱𝗵𝗲 𝗻𝗲 𝗯𝗮𝗰𝗸𝘀𝘁𝗮𝗴𝗲🧐. K0MENTUESI që merr më shum lajk do hidhet në story! 48orë kohë!♟🔱 🔥 (jo profila falco)”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *