Atdheu i Sarës ka ditëlindjen, kaq bukur e uron e dashura

Ish konkurrenti i Përputhen, Atdhe Xharavina feston ditëlindjen sot.

Dhe e dashura e tij Sara Malaj e uroi menjëherë me fjalët më të bukura.

Shoqëruar me një fotografi të bukur ku shihen së bashku ajo shkruan:

”Uroj që ditëlindja jote të jetë ae e lumtur sa më ke bërë ti mua”./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *