Feston sot ditëlindje, sa vite ia jepni ju Violetë Kukajt?

Violetë Kukaj është një nga këngëtaret më të dashura e të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ka kohë të gjatë që është në skenë, ani pse me pauza të kohë pas kobshme, por këto nuk e kanë zbehë imazhin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Me kalimin e viteve ajo është bërë zë dhe këngëtare me e fuqishme.

Ndër të tjera, Violeta po ashtu ka pësuar ndryshime goxha të mëdha në pamje, si shkak i ndërhyrhjeve estetike që ka bërë në fytyrë.

E sot këngëtarja e dashur feston ditëlindjen e saj të 52-të ani pse shumica mendojnë se ka më pak vite, për shkak të fizionomisë së saj.

E sot këngëtarja e dashur feston ditëlindjen e saj të 52-të ani pse shumica mendojnë se ka më pak vite, për shkak të fizionomisë së saj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *