Landi i West Side Family u bë baba për herë të parë/ Ja kush është partnerja e tij

Këngëtari i njohur Landi Hysi, i “West Side Family” ditën e sotme është bërë baba për herë të parë.

Mirëpo teksa të gjithë morën lajmin e bukur, po pyesnin se kush është partnerja që bëri këngëtarin baba.

Vëllai i Landit ka publikuar foton e këngëtarit dhe ka zbuluar se cila është partnerja e tij. Ajo quhet Eva Ago dhe nuk është e njohur për publikun.

Kjo e fundit ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shprehet e emociobnuar për ardhjen në jetë të djalit të tyre.

“Sot mëngjesi erdhi bashkë me ty Lukas, biri i vogël siç solle dritën këtë mëngjes urojmë për ty jetë të gjatë dhe Zoti të dhuroftë gjithmonë lumturinë e botës që ne të gëzojmë për ty sa herë të kemi frymë. Landi Hysi dhe Lukas Hysi ju kam gjithçka”, shkruan Eva.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *