Atdheu shkallon për ditëlindje/ Fotografohet në Jahtin e pasanikëve me vajza bionde dhe brune duke ia vënë duart në…

Diten e djeshme Atdheu i Perputhen ka festuar ditelindjen ku ka mbushur plot 29 vjec. Ai zgjodhi te mblidhte te gjithe miqte ne nje club ne kryeqytet.

Por nuk ka mbaruar ketu! Diten e sotme Atdheu eshte nisur drejt jugut te Shqiperise, ku nje tjeter feste e shfrenuar sapo ka filluar.

Ish Konkurrenti duket se po feston ne shoqerine e dy vajzave brune dhe bjonde ne nje jaht dhe duke u lagur me shampanje. Duket se ka per te patur kri sma ne horizont, ama Atdheu di te festoj sic i ka hije vetem atij!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *