E bënë lëmsht një Shqipëri të tërë/ Mevlani poston foton pa Ledjanën, nisin pyetjet: Ku është ajo apo iku te burri në Belgjikë

Ndonëse u ribashkuan vetëm një javë më parë, Mevlani dhe Ledjana i kanë dhënë sërish fund lidhjes. Përgjatë ditëve të fundit ata nuk janë parë askund bashkë.

Për më tepër, Mevlani dhe Ledjana nuk ndiqen më në rrjete sociale. Kjo është vënë re nga ndjekësit, të cilët kanë shpërthyer në komente te fotoja e fundit e Mevlanit.

Ndërkohë, dyshja nuk kanë reaguar ende në lidhje me ndarjen e tyre.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *