Kjo zonjë e rëndë që feston sot ditëlindjen- nëna e Afërdita Dreshajt

Afërdita Dreshaj sot ka filluar ditën në një mënyrë të veçantë.

Modelja bukuroshe e martuar me hokeistin cek Jakub Kindl, ka uruar nënën e saj për ditëlindje, duke zgjedhur fjalët më të bukura, shkruan “Kosovarja”.

“Urime për nënën dhe shoqën më të mirë” thotë Afërdita krahas fotos që sjellë më personin më të dashur të zemrës.

E për ju që nuk keni pasë rastin ta njihni, kjo zonjë elegante është nëna e modeleve të njohura Aferdita dhe Jehona Dreshajt./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *