Lajm i zi/ Këngëtari i njohur humb jetën: Vajza e tij përlot me fjalë

Kengetari i cili ishte pjesë e grupit të famshëm, “Milli Vanilli”, nderroi jete në moshën 66-vjeçare.

Vajza e Davis, foli për vd ekjen e të atit, ku kërkoi dhe një ‘duartrokitje të fundit’ në nder të tij.

“Ai bëri shumë njerëz të lumtur me të qeshurën dhe buzëqeshjen e tij, shpirtin e tij të lumtur, dashurinë dhe veçanërisht përmes muzikës së tij”, shkroi ajo në një postim në Facebook.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *